logo hercules1

fonikas-logo

niki-aiginiou

 

oper

traxones

daso

«Άνοιξε» το Κύπελλο, 50% συμμετοχή

on Τετάρτη, 03 Οκτ 2012. Posted in Ορεστιάδα Α.Ο., Πανιώνιος Γ.Σ., ΕΑΠ, Αγωνιστικές, Αγ.Παρασκευή, Ε.Ο.Σταυρούπολης, VOLLEYBALL, Αγωνιστικές, Ηρακλής Γ.Σ., ΑΕΚ, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Αρτεμις Κορυδαλλού, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, ΜΕΝΤ, Ολυμπιακός, Ιωνικός Ν.Φ., Ολυμπιάδα Πατρών, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Παμβοχαϊκός, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Ερμής Α.Σ.Π., Ηλυσιακός Α.Ο., Παλλήνη Α.Ο., Ηρακλής Κηφισιάς, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Ταταύλα Α.Ο., Αρης Α.Σ., ΑΜΟ Γαλαξίας, Παναθηναϊκός, Α.Π.Σ.Αίας Ευόσμου, Πανναξιακός ΑΟΝ, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Α.Ο.Φ.Πορφύρας, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Γ.Σ.Ηλιούπολης, Ολυμπιακός, Μαρκόπουλο, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Μέγας Αλέξανδρος, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Ιωνικός Ν.Φ., Βριλήσσια, Κολέγιο Αθηνών, Γ.Σ.Λαμία, ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημητρίου, ΑΟΠ Μοσχάτου, Αίας Μαλεσίνας, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Ηρακλής Γ.Σ., ΣΦΠ Χανίων, Νηρέας Χίου, Αίας Ευόσμου, ΠΑΟΚ, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Γ.Α.Σ.Μεσσαράς, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ανατόλια, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΑΟ Ακρίτας Καλαμάτας, Σ.Φ.Κ.Πιερικός, Α.Κ.Ζωγράφου, Δ.Α.Σ.Δραπετσώνας, Εθνικός Πειραιώς, ΕΑ Λάρισας, Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων, Α.Ο Κηφισιάς, Μακεδόνες Αξιού, Φ.Σ.Αρίων, Γ.Ε.Αλεξανδρούπολης, ΣΦΠ Χανίων, Ιωνικός Σάμου, ΟΠΕ Ρεθύμνου, Παναθηναϊκός, Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, ΓΕ Ηρακλείου, ΤΟΠΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ, Νίκη Αιγινίου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Α.Ο.Ηρακλής Ιωαννίνων, Μίλων ΑΟΝΣ, Απολλων Καλαμαριάς, ΜΑΣ Νίκη Αλεξανδρούπολης, Ο.Φ.Η., ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΤΟΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΣ Απόλλων, Πανελλήνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΣ Κερατέας, ΓΑΣ Λέσβου, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Γ.Σ.Δράμας, Α.Ο.Σερρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Φ.Σ.Αρίων, Πετρούπολη Γ.Σ., Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ο ΕΟΠΕ πήρε την απόφαση για «άνοιγμα» του Κύπελλου Ελλάδος, προς όλες τις ομάδες, όλων των κατηγοριών.

Σώθηκε ο Βύρωνας

on Σάββατο, 21 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Slideshow, Ενωση Βύρωνα, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΘΛΕΣΗ - ΒΥΡΩΝΑΣ 2-3

Μετά από συναρπαστικό αγώνα η Ένωση Βύρωνα νίκησε 3-2 στο Ηράκλειο την ΑΘΛΕΣΗ και εξασφάλισε την παραμονή της στην Α2 γυναικών, ενώ η ομάδα της Κρήτης υποβιβάστηκε στο τοπικό Κρήτης. Επίσης με την διατήρηση του Βύρωνα στην Α2 ο Απόλλων Αγίου Δημητρίου...

Η Ανθή στην 12αδα

on Δευτέρα, 09 Απρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Εθνικές Ομάδες, Ενωση Βύρωνα, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου

ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Η Ανθή στην 12αδα
Η Ανθή Βασιλαντωνάκη της Ένωσης Βύρωνα αναμένεται να είναι μέσα στις 12 εκλεκτές που θα ανακοινώσει το απόγευμα ο Τάκης Φλώρος στην Εθνική Νεανίδων για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος κι έτσι...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Πέμπτη, 05 Απρ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Ορεστιάδα Α.Ο., Αγ.Παρασκευή, Ε.Ο.Σταυρούπολης, VOLLEYBALL, ΣΠΑ Καρδίτσας, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, ΖΑΟΝ, Άρης Α.Σ., Ιωνικός Ν.Φ., Επίκουρος Πολίχνης, ΜΕΝΤ, Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Παλλήνη Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, Ηλυσιακός Α.Ο., ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΧΑΝΘ, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Μέγας Αλέξανδρος, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, Μέγας Αλέξανδρος, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, ΑΟΠ Μοσχάτου, ΣΦΠ Χανίων, Αίας Μαλεσίνας, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Εθνικός Πειραιώς, ΕΑ Λάρισας, ΣΦΠ Χανίων, ΟΠΕ Ρεθύμνου, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Πανιώνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΣ Κερατέας, ΓΑΣ Λέσβου, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Γ.Σ.Δράμας, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Πετρούπολη Γ.Σ., Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3

on Σάββατο, 17 Μαρ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Ορεστιάδα Α.Ο., VOLLEYBALL, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Πανιώνιος Γ.Σ., Αγ.Παρασκευή, Άρης Α.Σ., Αρτεμις Κορυδαλλού, ΑΕΚ, Παναχαϊκή, ΣΠΑ Καρδίτσας, ΖΑΟΝ, ΑΕΚ, ΜΕΝΤ, Ολυμπιάδα Πατρών, Επίκουρος Πολίχνης, Ενωση Βύρωνα, Ιωνικός Ν.Φ., Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιακός, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, Παλλήνη Α.Ο., Α.Σ.Π.Ίωνες, Ηρακλής Κηφισιάς, Ηλυσιακός Α.Ο., ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Ταταύλα Α.Ο., Παναθηναϊκός, Πανναξιακός ΑΟΝ, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, ΑΜΟ Γαλαξίας, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Μαρκόπουλο, Μέγας Αλέξανδρος, Κολέγιο Αθηνών, Ιωνικός Ν.Φ., Μέγας Αλέξανδρος, Βριλήσσια, Ηρακλής Γ.Σ., ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, ΑΟΠ Μοσχάτου, Αίας Μαλεσίνας, ΣΦΠ Χανίων, Ανατόλια, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, Μακεδόνες Αξιού, Εθνικός Πειραιώς, ΣΦΠ Χανίων, ΟΠΕ Ρεθύμνου, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Μίλων ΑΟΝΣ, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΣ Απόλλων, ΓΑΣ Λέσβου, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Γ.Σ.Δράμας, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Πετρούπολη Γ.Σ., ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Πρεβέζης, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Επίκουρος Πολίχνης, Πειραματικό, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-26/3
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων ανά κατηγορία για το διάστημα 16-26 Μαρτίου...

Νίκη με τα λιγότερα λάθη

on Σάββατο, 03 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΖΑΟΝ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ: ΑΘΛΕΣΗ - ΖΑΟΝ 0-3

Νίκη με τα λιγότερα λάθη
O ZAON κάνοντας τα λιγότερα λάθη από οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι στο πρωτάθλημα πήρε εύκολα το τρίποντο από την ΑΘΛΕΣΗ στο Ηράκλειο και διατηρεί μαθηματικές ελπίδες για την κατάκτηση του τίτλου και την άνοδο από τον Α΄όμιλο του πρωταθλήματος Α2 γυναικών...

Με τις εφεδρίες 3-0 ο ΟΠΕΡ

on Σάββατο, 18 Φεβ 2012. Posted in VOLLEYBALL, ΟΠΕ Ρεθύμνου, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου

A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Α΄ΟΜΙΛΟΣ: ΡΕΘΥΜΝΟ - ΑΘΛΕΣΗ 3-0

Με τις εφεδρίες 3-0 ο ΟΠΕΡ
Ο ΟΠΕ Ρεθύμνου πήρε εύκολα την κρητική αναμέτρηση με την ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου και συνέχισε την ξέφρενη πορεία του προς την Α1 γυναικών. Μετά την εύκολη επικράτηση στο 1ο σετ ο Μιχάλης Χαχαγιόπουλος έριξε...

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2

on Παρασκευή, 10 Φεβ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Πανιώνιος Γ.Σ., Ορεστιάδα Α.Ο., VOLLEYBALL, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Αγ.Παρασκευή, ΕΑΠ, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Αρτεμις Κορυδαλλού, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ηρακλής Γ.Σ., ΑΕΚ, Ιωνικός Ν.Φ., Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Ολυμπιακός, ΜΕΝΤ, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Παλλήνη Α.Ο., Παμβοχαϊκός, Ηρακλής Κηφισιάς, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Ηλυσιακός Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., Αρης Α.Σ., Παναθηναϊκός, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Μαρκόπουλο, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Ολυμπιακός, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Βριλήσσια, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Μέγας Αλέξανδρος, ΠΑΟΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Ηρακλής Γ.Σ., Αίας Μαλεσίνας, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ανατόλια, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, Εθνικός Πειραιώς, Μακεδόνες Αξιού, Α.Ο Κηφισιάς, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΣΦΠ Χανίων, Παναθηναϊκός, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Απολλων Καλαμαριάς, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Λέσβου, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Γ.Σ.Δράμας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Πετρούπολη Γ.Σ., Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 11-13/2
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων το τριήμερο 11 ως 13 Φεβρουαρίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές 13-16/1

on Τρίτη, 10 Ιαν 2012. Posted in Πανιώνιος Γ.Σ., VOLLEYBALL, ΕΑΠ, Ορεστιάδα Α.Ο., Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Αγ.Παρασκευή, ΑΕΚ, ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Άρης Α.Σ., Ηρακλής Γ.Σ., Αρτεμις Κορυδαλλού, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Πανελλήνιος ΓΣ, ΜΕΝΤ, Ολυμπιάδα Πατρών, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Ολυμπιακός, Ενωση Βύρωνα, Ιωνικός Ν.Φ., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Ηλυσιακός Α.Ο., Ηρακλής Κηφισιάς, Παλλήνη Α.Ο., Α.Σ.Π.Ίωνες, Παμβοχαϊκός, ΑΜΟ Γαλαξίας, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Αρης Α.Σ., ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Παναθηναϊκός, Ταταύλα Α.Ο., ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΧΑΝΘ, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Ολυμπιακός, Μαρκόπουλο, Κολέγιο Αθηνών, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Ιωνικός Ν.Φ., Βριλήσσια, Μέγας Αλέξανδρος, ΣΦΠ Χανίων, ΠΑΟΚ, ΑΟΠ Μοσχάτου, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Αίας Μαλεσίνας, Ηρακλής Γ.Σ., Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ανατόλια, Διαιτησία, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Μακεδόνες Αξιού, ΕΑ Λάρισας, Α.Ο Κηφισιάς, Εθνικός Πειραιώς, Παναθηναϊκός, ΣΦΠ Χανίων, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Νίκη Αιγινίου, Απολλων Καλαμαριάς, VOLLEYLEAGUE, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Πανιώνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανελλήνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΣ Απόλλων, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Λέσβου, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Γ.Σ.Δράμας, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Πετρούπολη Γ.Σ., Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρόγραμμα και διαιτητές 13-16/1
Η ΚΕΔ/ΕΟΠΕ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του τετραημέρου 13-16 Ιανουαρίου 2012 για τις κατηγορίες Volleyleague, Α1 γυναικών, Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνική ανδρών...

Αγωνιστικό πρόγραμμα 20-28/4

on Παρασκευή, 20 Απρ 2012. Posted in Ορεστιάδα Α.Ο., Αγωνιστικές, VOLLEYBALL, Αγ.Παρασκευή, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Παναχαϊκή, ΣΠΑ Καρδίτσας, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, Ιωνικός Ν.Φ., Επίκουρος Πολίχνης, Πανελλήνιος ΓΣ, Ενωση Βύρωνα, Ηλυσιακός Α.Ο., ΜΑΣ Νέα Γενεά, Παλλήνη Α.Ο., Α.Σ.Π.Ίωνες, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Μέγας Αλέξανδρος, ΣΦΠ Χανίων, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, ΟΠΕ Ρεθύμνου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, Μίλων ΑΟΝΣ, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΓΣ Κερατέας, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Γ.Σ.Δράμας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Πετρούπολη Γ.Σ., Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Ε.Α.Πατρών, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Αγωνιστικό πρόγραμμα 20-28/4
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων των εθνικών κατηγορίων από 20-28 Απριλίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4

on Παρασκευή, 06 Απρ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Ορεστιάδα Α.Ο., Αγ.Παρασκευή, Ε.Ο.Σταυρούπολης, VOLLEYBALL, ΣΠΑ Καρδίτσας, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, ΖΑΟΝ, Άρης Α.Σ., Ιωνικός Ν.Φ., Επίκουρος Πολίχνης, ΜΕΝΤ, Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Παλλήνη Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, Ηλυσιακός Α.Ο., ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., ΣΦΒ Ερμής Δράμας, ΧΑΝΘ, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Οδυσσέας Αμαρουσίου, Μέγας Αλέξανδρος, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, Μέγας Αλέξανδρος, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, ΑΟΠ Μοσχάτου, ΣΦΠ Χανίων, Αίας Μαλεσίνας, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Εθνικός Πειραιώς, ΕΑ Λάρισας, ΣΦΠ Χανίων, ΟΠΕ Ρεθύμνου, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Πανιώνιος Γ.Σ., Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΣ Κερατέας, ΓΑΣ Λέσβου, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Γ.Σ.Δράμας, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, Πετρούπολη Γ.Σ., Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Α.Ο.Καλαμάτα 80, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές για το Σάββατο 7/4
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών για το Σάββατο 7 Απριλίου...

Πλήρωσε την κούραση

on Τρίτη, 27 Μαρ 2012. Posted in VOLLEYBALL, Ηλυσιακός Α.Ο., ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α΄ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΘΛΕΣΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-3

Ο Ηλυσιακός (φωτό) εκμεταλεύτηκε την κούραση της ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου λόγω της συμμετοχής πολλών αθλητριών στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νεανίδων και πήρε καθαρή και δίκαιη νίκη με 3-0 σε αγώνα που ολοκλήρωσε τη 16η αγωνιστική του Α΄ομίλου της Β΄Εθνικής...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3

on Παρασκευή, 09 Μαρ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Πανιώνιος Γ.Σ., Ορεστιάδα Α.Ο., VOLLEYBALL, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Αγ.Παρασκευή, ΕΑΠ, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Αρτεμις Κορυδαλλού, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ηρακλής Γ.Σ., ΑΕΚ, Ιωνικός Ν.Φ., Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Ολυμπιακός, ΜΕΝΤ, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Παλλήνη Α.Ο., Παμβοχαϊκός, Ηρακλής Κηφισιάς, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Ηλυσιακός Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., Αρης Α.Σ., Παναθηναϊκός, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Μαρκόπουλο, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Ολυμπιακός, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Βριλήσσια, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Μέγας Αλέξανδρος, ΠΑΟΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Ηρακλής Γ.Σ., Αίας Μαλεσίνας, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ανατόλια, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, Εθνικός Πειραιώς, Μακεδόνες Αξιού, Α.Ο Κηφισιάς, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΣΦΠ Χανίων, Παναθηναϊκός, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Απολλων Καλαμαριάς, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Λέσβου, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Γ.Σ.Δράμας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Πετρούπολη Γ.Σ., Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 9-12/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 10-12/3...

Το πρόγραμμα 2-5/3

on Παρασκευή, 02 Μαρ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Πανιώνιος Γ.Σ., Ορεστιάδα Α.Ο., VOLLEYBALL, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Αγ.Παρασκευή, ΕΑΠ, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Αρτεμις Κορυδαλλού, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ηρακλής Γ.Σ., ΑΕΚ, Ιωνικός Ν.Φ., Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Ολυμπιακός, ΜΕΝΤ, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Παλλήνη Α.Ο., Παμβοχαϊκός, Ηρακλής Κηφισιάς, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Ηλυσιακός Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., Αρης Α.Σ., Παναθηναϊκός, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Μαρκόπουλο, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Ολυμπιακός, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Βριλήσσια, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Μέγας Αλέξανδρος, ΠΑΟΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Ηρακλής Γ.Σ., Αίας Μαλεσίνας, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ανατόλια, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, Εθνικός Πειραιώς, Μακεδόνες Αξιού, Α.Ο Κηφισιάς, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΣΦΠ Χανίων, Παναθηναϊκός, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Απολλων Καλαμαριάς, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Λέσβου, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Γ.Σ.Δράμας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Πετρούπολη Γ.Σ., Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Το πρόγραμμα 2-5/3
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων 2-5/3...

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2

on Παρασκευή, 17 Φεβ 2012. Posted in Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Πανιώνιος Γ.Σ., Ορεστιάδα Α.Ο., VOLLEYBALL, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Αγ.Παρασκευή, ΕΑΠ, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Αρτεμις Κορυδαλλού, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ηρακλής Γ.Σ., ΑΕΚ, Ιωνικός Ν.Φ., Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Ολυμπιακός, ΜΕΝΤ, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Παλλήνη Α.Ο., Παμβοχαϊκός, Ηρακλής Κηφισιάς, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Ηλυσιακός Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., Αρης Α.Σ., Παναθηναϊκός, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Μαρκόπουλο, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Ολυμπιακός, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Βριλήσσια, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Μέγας Αλέξανδρος, ΠΑΟΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Ηρακλής Γ.Σ., Αίας Μαλεσίνας, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ανατόλια, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, Εθνικός Πειραιώς, Μακεδόνες Αξιού, Α.Ο Κηφισιάς, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΣΦΠ Χανίων, Παναθηναϊκός, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Απολλων Καλαμαριάς, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Λέσβου, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Γ.Σ.Δράμας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Πετρούπολη Γ.Σ., Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Πρόγραμμα και διαιτητές 18-19/2
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο 18-19 Φεβρουαρίου...

Πρόγραμμα και διαιτητές 20-23/1

on Δευτέρα, 16 Ιαν 2012. Posted in Αγωνιστικές, Αγωνιστικές, Πανιώνιος Γ.Σ., Ορεστιάδα Α.Ο., VOLLEYBALL, Ε.Ο.Σταυρούπολης, Αγ.Παρασκευή, ΕΑΠ, Αγωνιστικές, Παναχαϊκή, ΑΕΚ, Αρτεμις Κορυδαλλού, Άρης Α.Σ., ΖΑΟΝ, ΣΠΑ Καρδίτσας, Ηρακλής Γ.Σ., ΑΕΚ, Ιωνικός Ν.Φ., Ενωση Βύρωνα, Πανελλήνιος ΓΣ, Ολυμπιάδα Πατρών, Ολυμπιακός, ΜΕΝΤ, Επίκουρος Πολίχνης, Φοίνικας Σύρου, Παλλήνη Α.Ο., Παμβοχαϊκός, Ηρακλής Κηφισιάς, ΜΑΣ Νέα Γενεά, Α.Σ.Π.Ίωνες, Ηλυσιακός Α.Ο., Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων, ΑΜΟ Γαλαξίας, ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας, Πανναξιακός ΑΟΝ, Ταταύλα Α.Ο., Αρης Α.Σ., Παναθηναϊκός, Α.Σ.Πανερυθραϊκός, Μαρκόπουλο, ΑΣΠ Μεταμόρφωσης, Ολυμπιακός, Οδυσσέας Αμαρουσίου, ΧΑΝΘ, ΣΦΒ Ερμής Δράμας, Βριλήσσια, Ιωνικός Ν.Φ., Κολέγιο Αθηνών, ΓΣ Λαμία, Μέγας Αλέξανδρος, Μέγας Αλέξανδρος, ΠΑΟΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΟΠ Μοσχάτου, Ηρακλής Γ.Σ., Αίας Μαλεσίνας, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ανατόλια, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΕΑ Λάρισας, Εθνικός Πειραιώς, Μακεδόνες Αξιού, Α.Ο Κηφισιάς, ΟΠΕ Ρεθύμνου, ΣΦΠ Χανίων, Παναθηναϊκός, Νίκη Αιγινίου, ΓΕ Ηρακλείου, Α.Ο.Τραχώνων Αλίμου, ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Μίλων ΑΟΝΣ, Απολλων Καλαμαριάς, VOLLEYLEAGUE, Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Πανιώνιος Γ.Σ., Πανελλήνιος Γ.Σ., ΓΣ Απόλλων, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Λέσβου, ΓΣ Κερατέας, Α2 ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας, Ακαδημία Βόλεϊ Φιλία, Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Γ.Σ.Δράμας, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Σερρών, Φ.Ε.Ιωαννίνων, Πετρούπολη Γ.Σ., Φ.Σ.Αρίων, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ, ΦΑΣ Αριστοτέλης Σκύδρας, Α.Σ.Απόλλων Πατρών, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ, Α.Ο.Πρεβέζης, Ε.Α.Πατρών, Α.Ο.Καλαμάτα 80, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου, Πειραματικό, Επίκουρος Πολίχνης, Κοροιβος Αμαλιάδας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ 20-23/1

Πρόγραμμα και διαιτητές 20-23/1
Η ΚΕΔ / ΕΟΠΕ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων του τετραημέρου 20-23/1 για τις κατηγορίες Volleyleague, Α1 γυναικών, Α2 ανδρών, Α2 γυναικών και Β’ Εθνικής ανδρών...

Ημέρα της Κρήτης

on Σάββατο, 17 Δεκ 2011. Posted in VOLLEYBALL, Αγ.Παρασκευή, Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ, ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου

A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: A' ΟΜΙΛΟΣ: ΑΘΛΕΣΗ-ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3-1

Ημέρα της Κρήτης
Μετά τον ΟΠΕ Ρεθύμνου με νίκη συνέχισε και η δεύτερη ομάδα της Κρήτης, η ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου επικρατώντας με 3-1 σετ της Αγ. Παρασκευής...

Efi Sfyri BV Academy

Ευρωπαϊκό Εφήβων

ΕURO JUNIORS MEN 2012
(24/8-2/9 Δανία, Πολωνία)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΚΑΤΑΤΑΞΗ
(Γκντίνια - Πολωνία)
Τελικός - 2 Σεπτεμβρίου:
19.30: Ιταλία - Ισπανία 3-1 (25-21, 25-14, 23-25, 25-22)
Μικρός τελικός:
16.30: Τουρκία - Βέλγιο 2-3 (24-26, 25-17, 25-21, 22-25, 15-17)
Ο δρόμος για τα τελικά
Το video των αγώνων

Τα σχόλιά σας

  • aggelos | 15. Οκτ, 2012 |

    εσυ κλαψε που έχασες την μοναδικη ευκαιρια της ιστοριας σου να παρεις πρωταθλημα

  • SYROS CLUB | 15. Οκτ, 2012 |

    Ωπα!!!τι έγινε ρε γατάκια που είναι ο περίφημος Γ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ να μας κάνει αναλύσεις?...

  • nikman | 15. Οκτ, 2012 |

    “είμαι σίγουρος ότι τα παιδιά θα δώσουν τα πάντα και ίσως και κάτι παραπάνω.”...

  • ΚΟΡΙΝΘΟΣ | 15. Οκτ, 2012 |

    ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ Κα ΣΟΦΙΑ !!!!!!
    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΜΗΤΕΣ ......ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...

  • Χρ.Θεοδωρίδης | 15. Οκτ, 2012 |

    τι παίξατε καλά βρε και βλακείες.Απέναντί σας είχατε τα λιμά του ηρακλή γιατί...

  • Χρ.Θεοδωρίδης | 15. Οκτ, 2012 |

    ηρακλαρα μου που σε καταντήσανε όλα τα λαμόγια εντός και περιξ του...

  • gas | 15. Οκτ, 2012 |

    Α ρε γριές ένα βόλλευ είχατε,τώρα πάει και αυτό...

  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 15. Οκτ, 2012 |

    προς ανύπαρκτη διοίκηση του ταα Ηρακλής.Διαβάστε τις δηλώσεις του Μέλκα για να...

  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 15. Οκτ, 2012 |

    αχ ρε ηρακλάρα που σε καταντήσανε Μπερμπέρογλου, τσιρογιάννης και λοιποι που...

  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 15. Οκτ, 2012 |

    αγαπητέ Αντρέα καλά θα κάνεις να φοβάσαι τη συνέχεια όπως τη φοβόμαστε όλοι οι...

  • jockerman21 | 15. Οκτ, 2012 |

    πολυ καλη κοπελα και μιλαει παρα πολυ σωστα και με ωραιο λογο..

  • paltoR21 | 15. Οκτ, 2012 |

    Ασε μας ρε κραβαρικ,εχεις μαζεψει ολα τα παλτα εκει στην γρια...Να λες καλα αν καταφερεις και μεινεις στην Α1 φετος...

  • apk | 14. Οκτ, 2012 |

    στον τελικο τι εγινε

  • Οτι να ναι | 14. Οκτ, 2012 |

    καλα στα χανια μας κανουν πλακα?πηραν το μονιακη για πιο λογο?να τους βοηθησει να μεινουν κατηγορια?οτι να ναι?

  • Οτι να ναι | 14. Οκτ, 2012 |

    Καλα αν περιμενουν τα χανια να σωθουν απο την βοηθεια του Μονιακη χαιρετα μου τον πλατανο!!!